|   On-line: 45

Sukcesy młodych sportowców Dragona
Osiem medali i wyróżnienie zdobyli zawodnicy radomskiego Dragona podczas III Ogólnopolskiego Turnieju Karate Shinkyokushin, który odbył się w Łosicach.
Data: 2017-12-01 00:23:39 | Kategoria: Inne / Sztuki walki
Radomska Gala MMA z triumfami radomian
Ponad sześć godzin bezwzględnej rywalizacji, mnóstwo ciosów, efektownych kopnięć, duszeń i technicznych chwytów z pogranicza wielu sportów walki miała okazję obserwować publiczność zgromadzona w hali MOSiR-u na gali MMA TFL 12"HYDROTRUCK NIGHT". Sporo powodów do radości mieli sympatycy radomskich wojowników, gdyż w większości triumfowali oni w klatce. W walce wieczoru Daniel Rutkowski pokonała Patryka Duńskiego.
Data: 2017-11-19 07:46:50 | Kategoria: Inne / Sztuki walki
Osiem medali zawodników Cross Fight Radom
11 zawodników Klubu Sportowego Cross Fight Radom stoczyło swoje pojedynki podczas Amatorskiej Ligi MMA w Lublinie, w ramach której odbyły się również Młodzieżowe Mistrzostwa Polski MMA.
Data: 2017-11-13 08:57:14 | Kategoria: Inne / Sztuki walki
Łukasz Bilski złotym medalistą Mistrzostw Polski BJJ!
Headcoach Margi Radom, Łukasz Bilski okazał się bezkonkurencyjny w swojej kategorii w najważniejszych tegorocznych zmaganiach dla zawodników BJJ
Data: 2017-11-07 08:20:26 | Kategoria: Inne / Sztuki walki
Medale karateków Dragona w Chełmie
Fighterzy Dragona wzięli udział w jubileuszowej 25. edycji Międzynarodowego Turnieju Karate Kyokushin w Chełmie. Ośmioosobowa reprezentacja radomskiego klubu wywalczyła sześć medali.
Data: 2017-11-06 09:04:40 | Kategoria: Inne / Sztuki walki
Świetny występ zawodników Oyama Radom w Lublinie
18 zawodników Oyama Radom wystartowało w IV Otwartym Pucharze Makroregionu Wschodniego w kumite. Na zawodach w Lublinie, aż ośmioro radomian zajęło pierwsze miejsce. Szefem ekipy był sensei Tomasz Klimaszewski 4 dan.
Data: 2017-11-02 08:21:32 | Kategoria: Inne / Sztuki walki
Dragon Radom zdominował Puchar Polski TSW w Skaryszewie
Reprezentanci Dragona Radom zdobyli aż 17 medali podczas Pucharu Polski TSW, który odbył się w Skaryszewie. Drużynę prowadzi Łukasz Guzik, który sam wystartował w kategorii K1/Kickboxing i zdobył złoty medal. Jego podopieczni stawali na podium w Sumo Graplingu i Karate Kyokushin.
Data: 2017-11-02 07:51:05 | Kategoria: Inne / Sztuki walki
Pach i Bartosiński zmierzą się w Radomiu
Konfrontacja dwóch odmiennych stylów walki czeka kibiców podczas dwunastej odsłony zawodowej gali MMA TFL, która już 18 listopada w Radomiu. Znany i popularny w Radomiu Michał Pach, skrzyżuje rękawice z doskonale radzącym sobie w stójce Adrianem Bartosińskim.
Data: 2017-11-01 17:08:18 | Kategoria: Inne / Sztuki walki
Pucharowe sukcesy fighterów z Pionek
Bardzo udany start zanotowali zawodnicy Klubu Sportowego Centrum Tang Soo Do w Pucharze Polski Kickboxingu Pointfighting Kadetów i Juniorów, który odbył się w Świdniku. Zawodnicy z Pionek wywalczyli aż sześć trofeów.
Data: 2017-10-31 07:23:00 | Kategoria: Inne / Sztuki walki
Asia Gabryluk zdobyła tytuł mistrzyni Europy!
Asia Gabryluk zanotowała kolejny wspaniały sukces. Zmagania najlepszych zawodników Ju Jitsu odbyły się w Bukareszcie, a nasza reprezentantka okazała się bezkonkurencyjna.
Data: 2017-10-30 13:27:57 | Kategoria: Inne / Sztuki walki