|   On-line: 52

Boruta/Olimpijczyk awansował do fazy play off
Mikołajkowy triumf odnieśli zapaśnicy Boruty/Olimpijczyka Zgierz&Radom nad WZS WKS-em Grunwald Poznań. Triumf nad ekipą z Wielkopolski dał teamowi, w którym występują zawodnicy z Radomia awans do dalszej fazy rozgrywek
Data: 2017-12-07 11:14:38 | Kategoria: Inne / Zapasy
Pięć medali klasyków Olimpijczyka na PP juniorów
Pięć medali, w tym dwa złote, wywalczyli zapaśnicy Olimpijczyka Radom podczas zmagań o Puchar Polski juniorów w zapasach stylu klasycznego. Nikogo nie zdziwi chyba już fakt, że także w klasyfikacji drużynowej okazali się bezkonkurencyjni
Data: 2017-11-21 07:58:18 | Kategoria: Inne / Zapasy
Krajowa Liga Zapaśnicza zawitała do Radomia. Show Michała Kośli
Po raz pierwszy w tym sezonie drużyna Boruty/Olimpijczyka Zgierz&Radom zawitała do naszego miasta. Pokonała ekipę WKS-u Grunwald Sobieski Poznań 18:15, a najwięcej powodów do zadowolenia miejscowej publiczności dał występ Michała Kośli, który zaprezentował szereg technicznych zagrywek, które dały mu wysokie zwycięstwo
Data: 2017-10-31 07:47:58 | Kategoria: Inne / Zapasy
Olimpijczyk zdominował młodzieżowe mistrzostwa Polski
Totalną deklasacją rywali zakończyły się dla ekipy Olimpijczyka Radom młodzieżowe mistrzostwa Polski w zapasach. W Poznaniu podopieczni Włodzimierza Zawadzkiego i Zdzisława Kolanka zdobyli dziewięć medali. W klasyfikacji drużynowej wyprzedzili o blisko sto punktów team Sobieskiego Poznań
Data: 2017-10-24 09:34:41 | Kategoria: Inne / Zapasy
Aleksander Kroczak młodzieżowym mistrzem kraju!
Aleksander Kroczak z Olimpijczyka Radom został młodzieżowym mistrzem kraju w zapasach w stylu wolnym.
Data: 2017-10-18 10:54:03 | Kategoria: Inne / Zapasy
Radomianie dołożyli cegiełkę do ligowego triumfu
Ekipa Boruty Olimpijczyk Zgierz&Radom zanotowała pierwsze, niezwykle efektowne zwycięstwo w Krajowej Lidze Zapaśniczej. Pokonała Lotto Zapasy Bydgoszcz w hali rywala aż 33:1
Data: 2017-10-12 07:26:51 | Kategoria: Inne / Zapasy
Olimpijczyk jeszcze silniejszy. Marzenia o Igrzyskach!
Zespół Olimpijczyka Radom słynie z mocnych zawodników stylu klasycznego. Od niedawna ma w składzie nową zapaśniczkę - Beatę Koślę, która wróciła do klubu po latach spędzonych w Kraśniku.
Data: 2017-09-27 09:36:25 | Kategoria: Inne / Zapasy
Ruszyła liga zapaśnicza - porażka Olimipijczyka
W tym tygodniu zainaugurowane zostały pojedynki PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej. W swoim debiucie, ekipa połączonych Boruty Zgierz i Olimpijczyka Radom uległa mistrzowi kraju, AKS-owi Piotrków
Data: 2017-09-21 09:32:00 | Kategoria: Inne / Zapasy
Zapaśniczy dominatorzy z Radomia - 10 medali mistrzostw Polski!
Fenomenalny występ, 10 medali i triumf w klasyfikacji drużynowej czempionatu Polski - bo mistrz jest tylko jeden - Olimpijczyk Radom!
Data: 2017-09-15 21:45:44 | Kategoria: Inne / Zapasy
Zapaśnicy Olimpijczyka Radom jadą na Mistrzostwa Europy
Dwaj zawodnicy Olimpijczyka Radom Dominik Dudziński i Bartłomiej Klimek wezmą udział w Mistrzostwach Europy Juniorów w zapasach w stylu klasycznym, które we wtorek 27 czerwca rozpoczną się w niemieckim Dortmundzie. Ponadto w championacie Starego Kontynentu wystąpią uczniowie Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Radomiu: Michał Dybka i Marcel Kasperek.
Data: 2017-06-23 10:32:34 | Kategoria: Inne / Zapasy