|   On-line: 40

Strzelanina w Przysusze na remis. Proch poległ
Od podziału punktów w Przysusze rozpoczęły weekendową serię Oskar i Orzeł Wierzbica. Decydujące o losach pojedynku trafienie padło w doliczonym czasie gry. Już po 25 minutach rozstrzygnęły się losy pojedynku Mszczonowianki z Prochem
Data: 2017-05-20 15:46:47 | Kategoria: Piłka Nożna / 3 liga
Nici z trzecioligowych marzeń Kamila Lewińskiego. Przynajmniej tej wiosny...
U progu lutego Kamil Lewiński został zawodnikiem Lechii Tomaszów Mazowiecki. Nie będzie jednak reprezentował barw Lechii Tomaszów Mazowiecki. Zdecydowały o tym względy prawne...
Data: 2017-02-08 21:40:09 | Kategoria: Piłka Nożna / 3 liga
Piłkarze Pilicy udali się na urlopy. W okresie letnim rozegrają pięć sparingów
Pilica Białobrzegi w środę, 15 czerwca zakończyła okres roztrenowania. Zawodnicy udali się na urlopy, które w tym roku będą dość krótkie. Zespół na pierwszym treningu po przerwie spotka się już 5 lipca. W okresie przygotowawczym rozegra pięć sparingów
Data: 2016-06-16 00:16:09 | Kategoria: Piłka Nożna / 3 liga
Daiji Kimura: - Wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za wynik
Broń Radom nie zakończyła sezonu 2015/2016 na miejscu premiowany pozostaniem w III lidze. W przyszłym sezonie drużyna z Plant będzie grała o jedną klasę rozgrywek niżej - IV liga. O podsumowanie sezonu oraz plany na najbliższe lata poprosiliśmy zawodnika radomskiej Broni, Daijego Kimurę.
Data: 2016-06-15 10:42:57 | Kategoria: Piłka Nożna / 3 liga
Broń przegrywa z Sokołem i żegna się z III ligą (VIDEO)
Patryk Pietrasiak dał zwycięstwo Sokołowi Aleksandrów Łódzki na stadionie MOSiR-u w Radomiu! Broń miała swoje szanse na wyrównanie, jednak najbardziej może boleć kibiców, niewykorzystany rzut karny przez Piotra Nowosielskiego. Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu z ostatniego meczu Broni Radom w sezonie 2015/2016 w III lidze.
Data: 2016-06-05 11:34:22 | Kategoria: Piłka Nożna / 3 liga
Dariusz Różański: - Zacisnąć zęby i zacząć od początku (VIDEO)
Porażką zakończyli sezon 2015/2016 w III lidze łódzko-mazowieckiej piłkarze Broni Radom. Podopieczni Dariusza Różańskiego, zakończyli również rozgrywki w strefie spadkowej i za rok zobaczymy ich w IV lidze. Zapraszamy do obejrzenia konferencji prasowej z ostatniego pojedynku drużyny z Plant w III lidze.
Data: 2016-06-04 22:16:15 | Kategoria: Piłka Nożna / 3 liga
Broń Radom porażką żegna się z III ligą!
Piłkarze Broni Radom na zakończenie sezonie 2015/2016 przegrali na własnym stadionie z Sokołem Aleksandrów Łódzki 1:0. Honorowy punkt w tym spotkaniu mógł uratować Piotr Nowosielski. Niestety piłkarz nie wykorzystał rzutu karnego i Sokół wywiózł cenny komplet punktów z Radomia, który dał im utrzymanie w III lidze. Broń Radom w przyszłym sezonie zobaczymy w IV lidze.
Data: 2016-06-04 16:36:13 | Kategoria: Piłka Nożna / 3 liga
To już jest koniec - trzecioligowcy polegli
Po raz ostatni trzecioligowcy zagrali w zestawieniu z obecnego sezonu. Szkoda, że w przyszłym cyklu rozgrywkowym na tym poziomie nie zobaczymy żadnego z naszych zespołów. Niestety, wszyscy przegrali na pożegnanie z III ligą...
Data: 2016-06-04 14:37:23 | Kategoria: Piłka Nożna / 3 liga
Broń przegrała w Sieradzu, w dokończonym meczu
Kiedy burza przerywała wczorajszy mecz Warta Sieradz - Broń Radom, goście wygrywali 1:0. Spotkanie dokończono w czwartek, ale trzy punkty zostały u gospodarzy.
Data: 2016-06-02 20:57:15 | Kategoria: Piłka Nożna / 3 liga
Trzecioligowe przedostatki z piorunami w tle
To już chyba tradycja, że gdy w Sieradzu gra radomska drużyna, to spotkaniom towarzyszą anomalie pogodowe. I tak było dzisiaj. Mecz Warty i Broni został przerwany. Pilica i Energia podzieliły się punktami, a Oskar przegrał z Błękitnymi Raciąż
Data: 2016-06-01 21:08:05 | Kategoria: Piłka Nożna / 3 liga